אודות המשרד

דוניץ ושות'- משרד עורכי דין מקרקעין ויישוב סכסוכים" נוסד על ידי דב (דובי) דוניץ – עורך דין ומיישב סכסוכים ופועל ב"בית אתגרים" שברחוב התדהר 16 ברעננה. עיקר פעילותו של המשרד היא בתחומי המשפט האזרחי/מסחרי וביישוב סכסוכים (גישור ובוררות
עורך דין מקרקעין דובי דוניץ, מומחה בעל מוניטין רבי שנים בענף הבנייה והנדל"ן ובעולם העסקי בכלל, מביא עמו ניסיון עסקי עשיר בארץ ובחו"ל של כשלושים שנים, מיומנות ומומחיות בתחום יישוב הסכסוכים בתחום המסחרי והנדל"ני.

משרדנו נמנה בין המשרדים הבולטים בתחום הנד"לן בישראל ומופיע כגורם מקצועי בעל השפעה בתחום הנדל"ן.

פרופיל עו"ד דוניץ באתר מדלן

לעו"ד דובי דוניץ חוברים עורכי דין צעירים ונמרצים, שהתמחו בתחומי המשפט האזרחי והמינהלי על גווניהם השונים.

תפיסת המשרד הממוקדת באינטרסים של הלקוח, מושתתת על ליווי מקצועי ומשפטי של עסקים- בין אם עסקיהם של יחידים ובין אם עסקיהן של חברות ושותפויות

המשרד מאמין ביישוב סכסוכים- ככל הניתן בדרכי שלום- תוך שימוש בהליכים משתפים, אך בכל מקרה נותן המשרד פתרון מקצועי לכל צרכי הלקוח- לרבות ייצוגו בהליכים משפטיים בערכאות השונות ובהליכי בוררות.


משרדנו מעמיד את הניסיון הרב של עו"ד דב (דובי) דוניץ בתחומים אלה לרשות לקוחותיו. צוות המשרד מטפל אישית בכל השלבים (ארוכים ככל שיהיו) של עסקת המקרקעין שלך. כן עומדים המקצועיות והניסיון של עו"ד דב (דובי) דוניץמ וצוות המשרד לרשות לקוחותיו במקרים של תביעות ליקויי בנייה.

עו"ד דובי דוניץ הוא מגשר מוסמך ובעל ניסיון בתחום האזרחי/עסקי (תוך מתן דגש על תחומי מומחיותו הספציפיים). כן משמש עו"ד דובי דוניץ כבורר מומחה בתחום הנדל"ן ובתחומי התמחותו העסקית הכוללים בנוסף לנזכר לעיל גם את עולם המעברים בין דוריים בעסקים, סכסוכי שותפים, הקמת וסגירת חברות, מימון פרוייקטים, ניהול חברות, תפעול בעיות תאגידיות- ועוד.

המשרד מייצג את לקוחותיו בין היתר בהליכים משפטיים (בין אם בבית המשפט ובין אם מחוץ לכתליו) ובהליכים משתפים (כדוגמת גישור)- כאשר מדיניות המשרד היא להביא את סכסוכיו המשפטיים של הלקוח לידי סיום יעיל ומוצלח ככל הניתן, מתוך התמקדות באינטרסים של הלקוח.

לייעוץ ראשוני עם דב (דובי) דוניץ התקשרו
09-7995599 או שלחו טופס:עורכי הדין במשרד
יליד ישראל, 1957. מייסד המשרד ומנהלו.
קרא עוד