Polygraph

אודות המשרד

עולם המקרקעין ותחום דיני המשפחה הם מהתחומים המשפטיים הטעונים ביותר רגשית ומורכבים, מכיוון שהן שזורים באופן מורכב במרקם היחסים האישיים והזכויות האישיות. ההתמודדות עם הסוגיות הנוגעות לכל ההיבטים הכלכליים, הפסיכולוגיים והרגשיים של תחום המקרקעין, ודיני המשפחה, אינה מצומצמת רק לגירושין, מאבקי המשמורת, סכסוכי הירושה, דיני המשפחה כוללים בתוכם גם נושאים כגון, עסקים משפחתיים, הסכמי הורות, הסכמי ממון, העברה בין דורית ובנייה של מנגנונים משפטיים יציבים ויצירתיים המבטיחים עתיד בריא יותר לכלל בני המשפחה.
משרד עורכי הדין דוניץ ושות' הוא משרד משפחתי המעניק שירותי מעטפת ייחודיים בתחום דיני המשפחה והמקרקעין, שבראשו עומד דב דוניץ, עורך דין, נוטריון מגשר ובורר שניסיונו רב השנים כמנהל עסקים בינלאומיים וארגונים עתירי ידע, בא לידי ביטוי בכל היבט הנוגע לליווי המשפטי שהמשרד מעניק, לצידו עורך הדין יוחנן דוניץ ועורכת הדין גל הרינג המבטיחים מעטפת משפטית ורגשית של 360 מעלות. ההכרה כי היקף העיסוק בתחום דיני המשפחה חורג בהרבה מעבר לאולם בית המשפט, והוא נוגע בכמה מההיבטים האישיים ביותר בחייו של אדם. מרגע ההחלטה להינשא, דרך רכישת הדירה המשותפת או קבלת ירושה, הליכי הגירושין ועד לנבכי המעמד האישי, העניינים הכלולים בתחום משפטי זה מחייבים הבנה רחבה וגישה קפדנית הצופה פני עתיד. כך גם בכל הנוגע לעולם הנדל"ן ודיני המקרקעין בעיניינו כמשרד עורכי דין, עסקאת נדל"ן אינה רק קנייה או מכירה של נכסים; עסקאת מקרקעין כרורכה גם בניווט דרך שלל מורכבויות משפטיות שיכולות להשפיע באופן משמעותי על תוצאות העסקאות. בין מורכבויות אלה נמצאים האתגרים שמביאות מצבי גירושין, פרויקטים כמו תמ"א 38, מיסוי מקרקעין ותרחישים משפטיים מורכבים אחרים. הצוות המשפטי בדוניץ ושות' מספק מטריה משפטית המבטיחה הגנה מיטבית על האינטרסים של כל הנוגעים בדבר.

חזון המשרד

"דוניץ ושות' – מקצועיות של משרד גדול, עם יושרה וערכים של משרד קטן"
משרדנו מאמין בהנגשת הסטנדרט המקצועי והשירותי של משרדי עורכי הדין הגדולים לציבור לקוחותינו, תוך שמירה על ערכי היסוד של משרדנו ותחושת המשפחתיות בקרב ציבור עובדינו.

ערכי המשרד

סטנדרט מקצועי ורב תחומיות – על מנת לתת מענה מדויק ורב-תחומי לציבור לקוחותינו, צוות משרדנו מתמחה בתחומים משפט שונים.
כל אחד מצוות עורכי הדין במשרדנו בעל הסמכות שונות ומוכרות, הכוללות: מגשרים, בוררים, מתכנני מעבר דין-דורי, עורכי ייפוי כוח מתמשך, נוטריונים ועוד.
משרדנו מתפקד כ-"one stop shop" עבור ציבור לקוחותינו, על מנת לעמוד לרשותכם בכל צומת דרכים בחייכם.
בנוסף, צוות משרדנו עובר מדי מספר חודשים השתלמויות מקצועיות בתחומי ההתמחויות השונים על מנת להיות תמיד מעודכנים וללמוד על מתודות עבודה חדשניות עבור ציבור לקוחותינו.
יסודיות – ניסונו רב השנים של הצוות המקצועי, ההתמחות הרב-תחומית של הצוות המקצועי ומתודת "השולחן העגול" (לפיה על כל תיק עובדים שני עורכי דין לפחות, במקום עורך דין בודד), מביאה לשיח מקצועי יסודי ויעיל בהרבה, תוך הימנעות מכשלים לוגיים ושבי בקונספציות עבר.
משפחתיות – עבורנו בדוניץ ושות', הלקוח הוא לא רק "מספר תיק" או שורה בחיוב הלקוחות. כל לקוח הנכנס בדלת משרדנו, יכיר את כל הצוות המשרדי אשר יעבוד בעניינו, ישוחח פנים-אל-פנים עם הצוות המקצועי וצוות המשרד יהיה זמין עבורו בכל המדיות האפשריות.
יושרה – שמנו הטוב וכללי האתיקה המקצועית, הם בבת-עיננו. מחד, האינטרס של לקוחותינו עומד תמיד בראש מעיינינו הוא האינטרס של לקוחותינו, אך כללי האתיקה תמיד יעמדו לנגד עינינו בבואנו לייצג אתכם ולא נעבור על כללי האתיקה בשום פנים ואופן.
פרגמטיות – משרדנו תמיד ישאף ויעדיף תמיד למצוא פתרון פרגמטי ומשתף על פתרון ליטיגטורי לעומתי. משרדנו מאמין גדול בהליכי גישור ובוררות (אשר יעילים בהרבה גם מבחינת זמנים וגם מבחינת שימור אופציית המשך יחסי הצדדים לאחר יישוב הסכסוך). זאת מבלי לתת מקום לשיקולי שכר טרחה ו/או ניהול יומני המשרד. אינטרס הלקוח לניהול יעיל ולשמירת היכולת לקיים יחסים מועילים בהמשך עם הצד השני יעמוד תמיד מעל הכל.

צרו איתנו קשר
לייעוץ ומידע מלאו פרטים ונחזור אליכם

"*" אינדוקטור שדות חובה

בשליחת הפרטים אני מאשר/ת קבלת מידע לטלפון ו/או לאימייל
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

כל הזכויות שמורות לדוניץ ושות' משרד עורכי דין | הצהרת נגישות