עורך דין תאונות דרכים

תאונות דרכים מביאות פעמים רבות לפגיעות בנפש וברכוש. כאשר מדובר בנזק לרכוש, משלמות חברות הביטוח פיצויים בהתאם לסוג הפוליסה של הנפגע והיקף הפגיעה. לעומת זאת, מתן וגובה פיצויים בגין נזקים לגוף ולנפש, נתון יותר לפרשנות משפטית ורפואית, והצדק לא תמיד נעשה.

את ההוצאות על נזקי גוף מכסה ביטוח החובה שיש לכל אחד מאיתנו. יחד עם זאת, לעתים הפיצוי של ביטוח החובה לא מכסה את כל הנזקים אשר נגרמו לנפגע, מסיבות כאלה או אחרות, ועליו להילחם על מה שמגיע לו אל מול חברות הביטוח.

בכל מקרה שלא יהיה, אם במסגרת הליכים משפטיים או בפעולות מול חברות הביטוח, ייעוץ וייצוג של עורך דין תאונות דרכים מהרגע הראשון יסייע לך לעשות את הצדק לו אתה זכאי.

ישנם סוגים שונים של תאונות דרכים. תאונה יכולה להתרחש בין שני כלי רכב ממונעים, כמו מכונית פרטית, רכב מסחרי או כלי דו-גלגלי. תאונה יכולה להתרחש גם בין כלי רכב ממונע להולך רגל או רוכב אופניים. לעיתים רק צד אחד מעורב בתאונה, במקרה של התנגשות בקיר הפרדה, עמוד תאורה או עץ לדוגמא.

הייתם מעורבים בתאונת דרכים? עורך דין תאונות דרכים יספק לך ייצוג משפטי מול חברות הביטוח ומול הגורמים הרלוונטיים, במטרה לקבל פיצויים מקסימליים בגין הנזק אשר נגרם לך. נוכחות גורם משפטי ומקצועי לצידך במסגרת תביעה תסייע רבות גם בהסרת חסמים, השגת אישורים נדרשים וזירוז הליכים.

כיצד יכול לסייע לך עורך דין תאונות דרכים?

ראשית כל כדאי לציין כי בתחום תאונות הדרכים, ייצוג משפטי אף פעם לא מזיק, אלא יכול רק לתרום לנפגע. ככלל רצוי מאוד שלא לגשת לבד להתמודדות מול חברות הביטוח, בטח כשמדובר במאבק על הבריאות שלך.

בתוך מערכת מסואבת של חוקים ותקנות כדאי מאוד להיות מצוידים במידע החיוני ובגורם מקצועי אשר ידע לייצג את האינטרסים שלך על הצד הטוב ביותר, לא רק לשם גודל הפיצוי ומימון טיפולים אלא לשם עשיית הצדק מול גורמים שלא תמיד רואים או רוצים בטובתך.

ליווי של עורך דין אשר מומחה בתחום הינה קריטית לכל אורך התהליך. למן הרגע הראשון שאחרי התאונה, לכל פעולה עלול להיות משקל קריטי בהליך תביעת הפיצויים מול חברות הביטוח.

בין אם מדובר בתיעוד אזור התאונה, איתור מסמכים רפואיים המוכיחים את הנזק, התנהלות מול הרשויות ומול הצד השני אשר מעורב בתאונה ובכלל, הוכחת הנזק אשר נוצר בכלים המשפטיים. בכל אלו ועוד ידע עורך דין תאונות דרכים לסייע בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

עורך דין תאונות דרכים דואג לאינטרסים שלך

תאונת דרכים עלולה להשפיע באופן מהותי על אורח חייו של הנפגע, וזה כלל לא משנה אם הוא אשם בגרימה לתאונה. פגיעה גופנית עלולה להביא לפגיעה ביכולת ההשתכרות, לנזקים נפשיים, נזקים ארוכי טווח אשר דורשים שיקום ועוד.

חברות הביטוח לא ימהרו לרוב לשלם את הפיצויים הנדרשים, ויעשו לעיתים כל מיני תרגילים משפטיים על מנת לקדם את האינטרסים שלהם, גם על חשבון טובתו של הנפגע. גם ביטוח לאומי, במקרים בהם הפגיעה דורשת שיקום, לא ממהר לממן טיפולים ופגיעה ביכולת ההשתכרות.

כאשר חובת ההוכחה היא על הנפגע, ואיכות החיים שלו תלויה בגובה הפיצויים, כדאי מאוד לא לזלזל באף שלב בהליך. לא בשלב גיבוש גובה הפיצוי, לא בשלב השגת ראיות, ובטח שלא במאבק המשפטי. אין תחליף לידע וניסיון, וכשזה מגיע לחיים שלך, מוטב שתהיה מלווה על ידי אנשי מקצוע.

לייעוץ ראשוני עם דב (דובי) דוניץ התקשרו
09-7995599 או שלחו טופס:אולי יעניין אתכם גם:

מאמרים אחרונים