חיים וריקי יעקבי על התפתחות מועצת שוהם
דב דוניץ 16.01.22 כללי

חיים וריקי יעקבי על התפתחות מועצת שוהם

ב-1993 קיבלה ממשלת ישראל החליטה להקים יישוב חדש במרכז הארץ. שנים רבות זה לא קרה, מה שהוביל למשבר בתחום הדיור ולעומס גדול על יישובים שונים באזור. כך הוקמה המועצה שוהם אשר נמצא בחבל מודיעין. מהר מאוד היישוב הפך להיות למוקד משיכה עבור לא מעט זוגות צעירים ומשפחות עם ילדים אשר חיפשו איכות חיים מבלי לעזוב את אזור המרכז.

עם השנים, בזכות העובדה שהיישוב שוהם נמצא קרוב לכביש 6 ולעורקי תחבורה מרכזיים אחרים, הוא הפך למוקד משיכה לא רק עבור משפחות וזוגות צעירים אלא גם עבור בתי עסק גדולים וקטנים, מוסדות ציבור ולעוד מגוון רחב של עסקים וגורמים שונים שהחליטו למקם את העסק או חלק ממנו ביישוב ובסביבתו.

כיצד ההתפתחות של שוהם התרחשה

חברת יוניברסל של חיים יעקבי וריקי יעקבי, מתעסקת בפרויקטים של בנייה כבר למעלה מ-20 שנה, ובמהלך תקופה זו היתה אחראית על בניית מבני מגורים ומבנים מסחריים במספר אזור ברחבי הארץ, כולל כחלק מפרויקט של דירה למשתכן. כאמור, החברה גם אחראית על בנייה עתידית בשוהם ובכך היא תרמה להתפתחות המועצה.

צריך לזכור, מעבר לפרויקטים של חיים יעקבי וריקי יעקבי, התרחשו שני דברים נוספים שהובילו להתפתחות היישוב. הדבר הראשון זו חוסר היכולת של יישובים באזור לספק איכות חיים גבוהה למשפחות וזוגות צעירים, בעיקר בגלל מחוסר בקרקעות ובתשתיות. הדבר השני, העובדה שהיישוב נמצא באזור אטרקטיבי מבחינת תחבורה, והוא קרוב לאזור המרכז והשפלה.

כיצד מחפשים נכס בשוהם

מאחר ובמקום פועלים בתי ספר ותיכונים ברמה גבוהה, אז משפחות עם ילדים יכולים ליהנות כאן מאיכות חיים גבוהה, וכמובן מאפשרות לספק לילדים חינוך ברמה הגבוהה ביותר. עם השנים נבנו במקום גם מתנ"סים, מוסדות תרבות ומבנים אחרים שיכולים לספק את כל בני המשפחה ובפרט את הילדים.

לפני סיום נציין, המבנים של חיים יעקבי וריקי יעקבי, נחשבים מאוד איכותיים מאחר והם משקיעים בפרויקט הבנייה והם מעורבים בו בכל שלב באופן מאוד קרוב ומדויק. על כן, כל מי שמעוניין ליהנות מאיכות חיים ברמה הגבוהה ביותר, יכול למצוא בשוהם את מה שהוא מחפש וכל זה במחיר משתלם.

לייעוץ ראשוני עם דב (דובי) דוניץ התקשרו
09-7995599 או שלחו טופס:אולי יעניין אתכם גם:

מאמרים אחרונים