עו"ד דיני חוזים מקרקעין

חוזה של עסקאות נדלן הם לא חוזים כל כך פשוטים כפי שהם נראים ממבט ראשון.

החוזה הוא הסכם האמור לפרט הרבה מאוד פרטים אשר מחייבים את שני הצדדים והוא חייב להיות ברור ולכלול את כל המרכיבים של עסקת המקרקעין.

האזרח הפשוט שמבצע עסקה כזו פעם אחת בחיים לא ממש יודע ולא מכיר את החוזה מבפנים והוא לא יודע מה אמור להופיע בו. הוא חייב להיעזר באנשי מקצוע אשר יסייעו לו לנסח את החוזה הנכון ואף יסייעו לו להגיע להסכמים שיהיו טובים עבורו.

עו"ד דיני חוזים מקרקעין – הכתובת המקצועית שלכם

יש כאלה שבטוחים שהם יודעים הכול. נראה להם שכתיבת חוזה הוא עניין של מה בכך ולא כל כך מסובך לנסח לבד את ההסכם או להבין את הכתוב בהסכם. אך האמת היא שזה לא כל כך פשוט. יותר מידי דירות נמכרו או נקנו כאשר בסופו של דבר התברר כי אלו לא ממש הוכיחו את עצמם כנכסים רציניים ואמינים. יותר מידי נכסים התבררו ככאלה שנבנו ללא הרישיונות החוקיים או שהייתה עליהם הערת אזהרה. נכסים רבים התבררו ככאלה שיש עליהם צו הריסה, על המבנה כולו או על תוספות בנייה שנבנו שלא כדין, יש כאלה שהתברר כי הם לא רשומים בטאבו כדין ובקיצור, נכסים בעייתיים שהעין הרגילה לא הצליחה לשים לב אליהם.

פונים אל איש המקצוע הנכון

כדי למצוא את איש המקצוע הנכון, חשוב לבחון היטב לפני שחותמים חוזה עם עורך הדין. לא כל מי שמפרסם את עצמו כעו"ד דיני חוזים מקרקעין הוא אכן זה שתוכלו לסמוך עליו. ישנם עורכי דין מתחילים שרוצים ליצור לעצמם תיק עבודות מקצועי ועל כן הם רצים על כל הקופות בלי שתהיה להם באמת את ההכשרה המתאימה לכך. ברגע האמת מתברר כי הם טעו והטעו את הלקוחות שלהם שנפלו בפח בעצתו.

על כן, חשוב מאוד לשים לב כי הפנייה נעשית אל עורך דין שמכיר היטב את התחום והוא יודע היטב לבצע את מלאכתו.

חוזי מקרקעין – שווה לשלם כדי לקבל שירות הולם

חוזי המקרקעין הם חוזים שאנחנו חייבים להבין אותם היטב ולדעת כי קבלנו את כל מה שמגיע לנו על פי חוק. שווה לשלם את המחיר על השירות, גם אם הוא יקר יותר (כי איש המקצוע הוא מנוסה וותיק יותר) רק כך ניתן להיות בטוחים כי התוצאות תהיינה בטוחות ואמינות.

לייעוץ ראשוני עם דב (דובי) דוניץ התקשרו
09-7995599 או שלחו טופס: